بانک اطلاعات آرجام

به نام خدا

امروزه چرخ صنعت ایران با توجه به رکود، رشد تورم و عدم حمایتهای ارگان های دولتی دچار کندی حرکت شده و چنین بر می آید که بدون بهره گیری از خدمات شرکتهای خصوصی این معضل حل نخواهد شد.
شرکت آرجام فعالیت خود را در جهت رونق و سهولت در خرید و فروش این صنعت مهم کشور، از سال 1383 آغاز و طی سالهای گذشته با ابداع روشهای نوین ، از جمله چاپ و گردآوری کتاب بانک اطلاعات ماشین آلات سنگین و راهسازی برای نخستین بار در ایران، ارسال پیامک های هدفمند ، طراحی و اجرای تیزرهای تبلیغاتی و برگزاری ضیافتهای تجاری با عنوان بیزینس گپ خدمات برجسته ای در این زمینه ارائه نموده است.
با توجه به بازار آشفته ماشین آلات که با کمبود سیستم های کنترلی و استانداردهای موجود ، تضمین کیفیت رابرای مصرف کننده بسیار دشوار کرده است و همچنین به منظور هر چه فعال تر نمودن ارتباط بین مثلث تولیدکننده ، واردکننده و مصرف کننده ماشین آلات و قطعات و معرفی این سه گروه به یکدیگر در قالب بیزینس گپ برگزاری این نوع مراسم لازم و ضروری می باشد.
بیشترین مصرف قطعات و ماشین آلات راهسازی در بخش معادن کشور می باشد، لذا شرکت آرجام با معرفی طرحی جدید برای معرفی افراد وارد کننده به بخش معادن کشور و برگزاری مراسم اختصاصی در خود استان مربوطه اقدام مینماید. با توجه به تعداد 31 استان کشور، شرکت آرجام با برگزاری این تعداد مراسم در تمامی استانها علاوه بر معرفی مصرف کنندگان معادن بدون واسطه به وارد کننده، کلیه معادن فعال کشور هم شناسایی میگردد تا خدمات آینده در نظر گرفته شود.
پیشنهاد شرکت آرجام به شما واردکنندگان ، تولید کنندگان و تامین کنندگان عزیز؛ شرکت در این دوره از مراسمات بیزینس گپ به صورت حضوری کلید موفقیت شما در این بازار تجارت میباشد، چرا که بیزینس بصورت فیس تو فیس یکی از موفق ترین اتفاقات مهم در برقراری روابط تجاری می باشد.
در صورت تمایل به حضور در این دروه از مراسمات بیزینس گپ استانی شرایط حضور برای شما ارسال میگردد.

بیزینس گپ های انجام شده توسط آرجام

به امید خدا نهمین بیزنس گپ با حضور معادن استان خراسان و صنایع وابسته به معدن در سال 1403 اواخر خرداد ماه در شهر مشهد برگزار میگردد

نهمین بیزینس گپ -استان خراسان

هشتمین مراسم بیزینس گپ آرجام با حضور معادن -پیمانکاران بهربردار-کارخانجات-تامین کنندگان قطعات و ماشین آلات راهسازی و صنایع وابسته به معدن

هشتمین بیزینس گپ-استان یزد

هفتمین گپ آرجام با حضور معادن و صنایع وابسته

هفتمین بیزینس گپ 1402

بیزینس گپ آرجام در قرن چهاردهم هجری خورشیدی بصورت استانی برگزار خواهد شد. با حضور معادن کشور و تامین کنندگان قطعات و ماشین آلات معدنی و راهسازی

پنجمین گپ و اولین بیزنس گپ قرن

چهارمین بیزینس گپ آرجام در 30 بهمن ماه 1398، با حضور پیمانکاران راه و ساختمان، معادن، تامین کنندگان قطعات راهسازی و آهن و فولاد با موفقیت برگزار شد.

چهارمین بهمن ماه 1398

سومین حضور پر رنگ آرجام در برگزاری نشست تجاری میان بزرگان صنعت ماشین آلات سنگین و راهسازی و پیمانکاران

سومین بیزینس گپ آبان ماه 1398

دومین همایش کاری توسط آرجام

دومین بیزینس گپ بهمن ماه 1395

اولین دوره گفتگوی کاری توسط آرجام

اولین بیزینس گپ آبان ماه 1395
اینجا تبلیغ کنید اینجا تبلیغ کنید اینجا تبلیغ کنید اینجا تبلیغ کنید اینجا تبلیغ کنید اینجا تبلیغ کنید اینجا تبلیغ کنید